AKP Losing Ground

“Ottoman Slam” Osmanlı Tokadı which is a serial on air with TRT 1 (Turkish Radio Television) has made a comment on the latest Fraud Scandal shaking the government. As TRT is 100% government founded institution and has been known to be the government’s shade; this comment shows signs of government losing ground on all aspects. After the boys of the ministers were arrested due to having established a fraud and money laundering gang on 17 December; the Ottoman Slam demonstrated how Haraam (illegal in terms of Islam) it was to touch government revenues on 28 December. Scene goes like this: Fatih Sultan Mehmet the Conqueror asks for a piece of paper as he wants to compose a poem; when the servant brings him the piece of paper the Sultan notices that it bears the government stampa and says “I can not use government material it is Haraam as Saint Ömer had said” he says.

6 thoughts on “AKP Losing Ground

  • Tabi ki göründüğü gibi değil dostum. Beliki de senin şeytan dediklerin kendilerinden çok büyük ve güçlü şeytanlarla savaşmak zorundadırlar. Ama gel de bunu anlat şimdi

   • sözde vaad edilmiş toprakları ellerine geçirmek için daha büyük şeytanlarla savaşıyor görünümlü şeytan yaratmak gibi mi?

   • “sözde” dediğin zaman tevrattaki tanrı vaad ettiği için ama yalan bir tanrı olduğu için mi “sözde”?
    O zaman sana kendi kitabından örnek vereyim: (Bakara 41 – Elinizdeki Tevrat’ı tasdik edici olarak indirdiğimize iman edin. Onu inkâr edenlerin ilki olmayın.) Siyonist sapkınlığına karşıyım ve karşı olmaya devam edicem ama sizin Allahınızdan, tanrınızdan yada herhangi başka bir güçten birşey beklemiyorum, hepsi aynı benim gözümde….

 1. Biliyorsun ki, müslümanların inancına göre Tevrat, İbrahim’ in de inandığı Allah tarafından indirilmiş, fakat zaman içerisinde yahudiler tarafından bozulmuş bir kitaptır ve ilk indirildiği şekliyle günümüze gelmemiştir.

  Müslümanlıkta ırklara göre Allah’ ın önem verdiği özel bir kavim yoktur. Ancak değiştirilmiş olduğu iddia edilen tevrat açık bir şekilde yahudi ırkına toprak vaad etmiştir.

  Ben hala aynı tarafta olduğumuzu söylüyorum, sadece bakış açılarımız farklı, sadece bütün bu karalamaları düzenleyenlerin siyonistler olduğunu hala görememiş olmana şaşırıyorum.

  Saygılarımla,

  • faraziyeler üzerine konuşuyorsun bu şekilde bir yere varılmaz; sana kendi kitabından örnek verdim onu da inkar ettin. zaten inkar sanırsam RTE nin de dediği gibi “takkiye” olayın bir parçası zaten. İşine gelmeyince kitabına bile karşı çık nolcakki.Ayrıca Tevratta toprak vaadi olduğu gibi daha ilerde yahvenin laneti var “bundan sonra yeryüzünde hiç toprağınız olmayacak” diye. Değştirenler bu kısmı neden çıkarmadı ki…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s