Seçim Martavalı


elektrik kesildi mi? Kesildi, Kim kesti? Sadomazoşist Kediler Örgütü. Kendilerini özellikle seçim günü elektrik akımına kaptırmışlar. Çalınan oy pusulaları, bir türlü açılamayan sandıklar, yakılan oylar, çakma oylar tam dediğim oldu hiç bir şaşkınlık belirtisi gösteremiyorum. Sadece saf ve yalın ÖFKE var. Bi de Mansur Yavaş var. CHP ve MHP tabanlarının pek ala birleşebileceğini kanıtlamıştır, bunun için her iki partının de kemik kafalarını gömmeleri gerekiyor ve öyle olacak.

mcp

AKP ye oy verenler arasında kendi çok yakın dostlarım da var; bir gün gözleri açılacak. AKP nin bir soygun çetesi olduğunu anlayacaklar. Hilafet yada Padişahlık isteyenler iradesiz, korkak ve ezik psikopatlardır. Her konuda olduğu gibi Türkiye 2014 Yerel Seçimleri tam bir rezalettir. Yalova ve Muğla’da 2 ilçe yeniden sayım yapılmasıyla CHP ye geçmiştir. Ankara hiç şüphe götürmeyecek şekilde Mansur Yavaş’ındır. Bİr kez daha seçim sonuçları belli değilken balkona çıkan ve aşağılık bir konuşma yapan RTE moronlaşmış kitlesinin algısını yanıltmıştır, bu bile kendi başına suçtur. RTE nin her nefes alışverişinde bir fesat kokusu vardır.

Buna rağmen kendi yalan dolan seçimlerinin sonucuna baksak AKP gerilemiştir; artık her 100 kişiden 55 i kendilerine karşıdır.

2 thoughts on “Seçim Martavalı

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s