Illimunati – ALINTI

bu kısa yazıyı ben yazmadım ancak çok hoşuma gittiğinden buraya taşıdım

İlluminati  denen yapılanmanın  neden bu kadar göz önüne serilmeye çalışıldığının asıl amacını  açıklıyorum.
İlluminati  yapılanması sandığımız örgüt aslında bir gurup elitin ortaya çıkardığı bir yapılanmadır. Evet geçmişte bu isimde bir örgüt vardır. Kendilerini  eski mısırdan beri var olan  çok mistik bir yapılanma, şeytana tapanlar olarak  gösteriyorlar. Dünyayı kontrol ettiklerini de söylüyorlar ve bunu gözümüze sokuyorlar. Aslında böyle bir şey yok. Bu, düşman imgesini güçlendirmenin iyi bir yolu !
Dünyaya yön vermeye çalıştıkları ve buna güçleri olduğu aşikar ancak bu adamlar, bizim sanmamızı istedikleri gibi şeytana vs tapmıyorlar.

illuminati
Amaçları, dinler için  saf kötülükten oluşan  bir  düşman imgesi yaratmak.  Bu adamlar sanıldığının aksine  İslam’ın  yada diğer dinlerin yok olmasını kesinlikle  istemiyorlar ! Bilakis  dinlerin var olması,  istedikleri düzenin oluşmasını sağlıyor. İnsanların düşünmesini istemiyorlar ki  “dinler” bunun için biçilmiş kaftan.
Güzel bir isim buluyorlar (İlluminati)  ve şeytana taptıklarını, çok gizemli olduklarını, böyle tehlikeli ve şeytani bir güç ile  mücadele etmek için insanları Kuran’a sarılmaları  gerektiğine çok iyi ikna ediyorlar. kendilerini şeytanın askerleri, inananları da allahın askerleri olduklarına inandırıyorlar.
Bu elit gurubun nihai amacı   dünyayı tek elden yönetmek olduğuna ve insanları köleleştirmeleri gerektiğine göre, dinler, özellikle de Müslümanlık bunların en büyük yardımcılarıdır.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s