İŞİD büyük temizlik planı

Ne yani bu sakallı dallamaların bir gün fazladan yaşamasının bile mucizeye girebilecek bir hadise olduğunun farkında değil miyiz?
İsteseler bu dümbükleri indirmek sadece birkaç saatlerini alır? HE bi de sanki korkuyorlarmış gibi yapmıyorlar mı? “ayyy işid en büyük tehdit” tabi tabi kesin çok büyüktür. Sizin önünüzde hangi güç durabildi ki bu güne kadar?
AMA bu gücü siz yarattıysanız sayın CIA, MOSSAD ve diğerleri o zaman hadi çözelim bu planı.

Dünyayı Sapkınlardan Arındırma Projesi

ABD iki hafta önce peşmergeyle çarpışan İŞİD militanlarından ölü olarak elegeçirilenlerin arasında kendi vatandaşının bulunmasına hiç ama hiç ses çıkarmadı. Fransa da ölen 3 Fransız hakkında sessiz kaldı. Sırp lider heralde olayı çözememiş ki biraz gürültü yaptı. İngiliz’lerde sapkınlarını Irak a gönderme konusunda baya hevesli.

Evet yetiştirilme tarzından mı, aile içi şiddetten mi; çocuklukta taciz edilmiş olmak mı; pek çok nedeni olabilir ama sorunlu insan yetiştirme konusunda bugün dünya üzerinde bulunan yönetim sistemlerinin oldukça başarılı olduğu ortada. Üstelik Batı dünyası ürettiği bu hasta zihinleri doğru dürüst yargılayamıyor da. Adalet sisteminin laçkalaştığı batıda bu seri katil olma potansiyeli çok yüksek insanlardan en temiz kurtulma yolu İŞİD dir.
dieman

İçlerinde yüksek öfke ve şiddet duygusu barındıran herhangi biri için “cezalandırılmadan kolayca KAFA kesebileceği bir yere gitmek” büyük bir tutku ve arzuya dönüşür. Müslüman olmasa da içindeki şiddeti dışarı kusabileceğini; tecavüz edebileceğini, kafa kol kestiğinde alkışlanacağını düşünmek orgazma yakın bir duygu olsa gerek bu sapkınlar için. Bu nedenle farkında mısınız bilmiyorum ama şu sıralar Irak a gitmek eskisinden bile daha kolay. Dünyanın her tarafında hücre evleri ve propaganda istasyonları kurulmuş. Bu sapkınları yavaş yavaş ve çaktırmadan toplayıp Irak a gönderiyorlar. Hele Müslüman sapkınlar çok daha ateşli bir şekilde katılıyorlar deliler kervanına.

Şimdi bu planın biraz daha yerine oturması gerekiyor; bu sapkınlar sayıca iyicene arttıktan sonra olay bi filo bombardıman uçağına bakar. Tüm o pisliği; insanlık düşmanı sapkınları birkaç saat içinde yok edebileceklerinden kimsenin şüphesi yoktur heralde.

Hele ABD için en ideal çözümlerden biri; kendi ülkelerinde kan dökülmesine şiddet yaşanmasına ne gerek var. Toplumlarının hastalıklı bireylerinden kolayca hem de oldukça uzakta kurtulmanın yolunu bulmuşlar. O yüzden “yaşasın işid ve İslam” diyelim de daha çok cani ve katil katılsın kervana. Birkaç ay sonra da BOOOOM oh ne ala ne rahat. İğrenç kapitalizmin sorunları çözme yöntemi başka türlü olamazdı zaten.

 

One thought on “İŞİD büyük temizlik planı

  1. Pingback: #timetobombrakka | ex orıent lux

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s