Bedenimdeki Viral Enfeksiyon

Hastalandım; hem de çok fena; gripten çok daha beter; viral bir hastalık sonuçta; yani virüslerin saldırısı altındayım demek oluyor bu. Tüm bedenimde gezinebiliyor bu virüsler; istedikleri yeri enfekte ediyorlar; böylece ben bedensel fonksiyonlarımı kaybediyorum yavaş yavaş; baş ağrımı; gırtlağımdaki yumruyu hep farkediyorum; çok ama çok pis bu virüsler; milyonlarcası bedenime girdi işte; şöyle bir şeye benziyorlar mikroskobik ortamda bakıldığında

viral copy

bu görünen en tehlikelilerinden bu virüslerin; daha az zararlıları da var; ama sonuçta hepsi zararlı ve güzelim bedenimi harab ediyorlar. Üstelik bu viral hastalığın tedavisi çok zor; elbette antibiyotik kullanmak gerekecek; ama daha önce hiç böyle bir hastalığa yakalanmamış bedenim için; tedaviyi ve ilaçları nereden bulacağımız da tam olarak belli değil.

bedenim

3 milyona yakın virüsten tek tek nasıl kurtulacağım ben şimdi. Bazı doktorlar bana ölebileceğimi dahi söyledi eğer tedaviye hemen başlanmazsa. Bir de baktım ki pek çok kişi aynı hastalıktan muzdarip. Hatta ölenler olmuş…. Ah ne acınası bir durum; nasıl da bizi hasta ettiniz böyle; nasılda hiç kıymadınız bu aziz topraklara. Şimdi kalkmış virüslerin geldiği yere bomba atıyorsunuz; ha onu da emir büyük yerden geldi diye yapıyorsunuz. Peki içimizdeki virüsleri nasıl temizleyeceğiz. Bu karanlık şeytanlardan herbiri kıpırdadıkça hastalık yayıyor; sanki kendilerinden daha büyük bir düşman varmış gibi ona buna laf atıyor. Daha bu virüse yakalanmadan farkındaydım birşeyler olacağının; birileri gittiğim parktaki bankların üzerine “huzur islamdadır” yazmıştı; aha demiştim ölmek için acelesi olan insanlar var etrafta; bu güzelim dünyevi hayattan bi bok anlamayıp götlerinden uydurdukları cennete gitmek için can atıyorlar. Yine daha bu milyonlarca virüs sınırlarımızdan geçmeden ve bedenlerimize girmeden koruyucu kalkanımıza Cumhuriyetimize saldırıp duruyorlardı.

Kusma; bulantı ve ishal; dizanteri gibi bişey. Elbetteki ben de biz de bu hastalıktan kurtulacağız çünkü bizim inancımız ümidimizdir. Nasıl ki başkaları da benzer hastalılara yakalanıp kurtulmayı başardılar; bu topraklar da gerektiğinde alev alev ateşten karış karış yanacak; ve tüm virüsler yok olacak; biz nasıl olsa külümüzden yeniden doğarız ama bir virüs için sömürebileceği, karşı gelebileceği, mekanizmasını bozabileceği bir konak beden olmadan yaşamak mümkün olmamaktadır.

2 thoughts on “Bedenimdeki Viral Enfeksiyon

  1. ”EVET” belliki İslam birileri tarafından duyguları sömürülen,kargaşaları dini olarak empoze baatılına dönüştüren bir maşa olarak önümüze yuvarlatılıyor.Her dönemde bu zaten böleydi ancak başımızdaki Bu RTE diye halife gibi tapılan adam İSLAM dinini oy toplamak ve peşgeş için öyle bir yere getirdiki başına ne kadar büyük dertler açtı kendi bile inanamadı.Çünkü Devletçilik oynunu Din’i,Allah’ı,ırk muhabbetlerini barındıran duygusallığı bünyesinde barındırmaz.BERGSON isimli bilge yıllar önce ne güzelde kelam etmiş…” Gözler,sadece zihnin algılamaya hazır olduğu şeyleri görür.” Bizler yani insanlık adını ne koyduğumuzun pekde bir önemi yok (devlet,vatan,ulus,cumhuriyet) kavramlarının içerisinden ne zaman diğer bütün kavramları soyutlayıp halkımız için en doğru şeyleri yapmaya başladığımız an zaten bu RTE ve diğer bütün Din düşkünü devlet adamlarının bağdaştırdığı OSURUK duygulardan arınmış olacağız

    Saygılarımla.

  2. Pingback: Sultanahmet Canlıbomba Terörizm | ex orıent lux

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s