G-20 yi Uzaylılar Bastı

Galaktik Federasyonun işgal gemileri G-20 toplantısını bastı. Kendilerini Galaktik Federasyon’un Yıldızlararası Barış Birliği olarak tanıttılar. Bildiğiniz gibi her türlü iletişim aracı özellikle her türlü uydu yayınının kontrolünü ele geçirmiş durumdalar. Saldırının üzerinden geçen iki saat boyunca tüm dünya televizyon ve radyolarından; hatta tüm cep telefonlarından  aynı mesajı tekrarlamaktalar:

”Tüm dünya halklarına sesleniyoruz : Liderleriniz elimizde; hayattalar ve hayatta kalacaklar, zira biz barış gücüyüz savaş getirmeye gelmedik. Ancak tüm ordularınızın komutanlarına ve savunma bakanlarınıza askeri bir müdahalede bulunmamaları gerektiğini şiddetle söylemek isteriz; zira sizin teknolojinizle bize en ufak bir zarar vermeniz dahi olası değildir. Ey dünya halkları bu gezegenin yönetim biçimleri, burada kurduğunuz sistemler hepsi felaket ve dehşete yol açmaktadır. Dünya gezegeninden tüm evrene yayılan acı ve korkunun boyutları artık dayanılabilir noktayı çoktan geçmiştir. Bu nedenle Evrensel Adalet ve Eşitlik adına bu müdaheleyi yapmakta kendimizi haklı gördük…”

Şu sıralarda bu mesaj tüm dünya dillerinde aynı anda tüm dünya halklarına her şekilde ulaşmaktadır. İnsanlık endişe içinde ülkelerinin yönetim binalarının önünde yığınlar oluşturmakta; ellerindeki cep telefonundan yayınlanan mesajı dinlemektedir. Fiilen Galaktik Federasyonunun saldırmayın talimatına uyulduğu gözlemlenmektedir. Hiçbir ülkenin savunma bakanlığı Türkiye; Antalya-Belek’te bulunan G-20 toplantılarının yapıldığı tesislere bir müdahale yapmayı düşünmemektedirler. Ancak bölgeden haberler değerlendirilmekte; tesislerden çekilen fotoğraflar olayın boyutlarını gözler önüne sermektedir. Hiç kimsenin böylesine büyük bir güce karşı ne yapılabileceği ile ilgili en ufak bir fikri bulunmamaktadır.

g20 copy

Mesajın gerisinde şöyle denilmektedir:

“Bu müdahaleyi artık sizlerin bu uyuduğunuz derin uykudan uyanma zamanınızın geldiğini söylemek için yaptık. Önce oturup tüm liderlerinizle görüşeceğiz; onlara evrensel gerçekleri ve dünya dışında olup bitenleri anlatacağız; bu gezegen için planladıklarımızı; nasıl barış, adalet ve istikrarı sağlayabileceğinizi anlatacağız. Onlara artık bir takım kişisel yada ülkesel yada ırksal yada dini çıkarlarını bir kenara bırakıp tüm insanlığın evrensel yükselişinde nasıl yer alabileceklerini anlatacağız. Eğer liderleriniz bizi anlamakta güçlük çeker yada karşı koymaya çalışırlarsa o zaman  gerçekleri tüm dünya halklarına belli bir program içerisinde sizin zamanınıza göre 1 hafta içerisinde anlatacağız ve sizlerden seçim yapmanızı isteyeceğiz. Eğer liderleriniz tüm gerçekleri olanca açıklığıyla idrak edip anlamayı başarırlarsa; kendi halkları için en doğru seçimi yapmaya hak kazanacaklardır; kendilerine anlatılan tüm evrensel gerçeklerin kendi halklarına nasıl aktarılmasını istiyorlarsa o şekilde aktaracaklar; liderlik yapmaya devam edecekler. Bizler Dünya Gezegeni Halklarına sınırsız enerji ve refahı nasıl elde edebileceklerini göstereceğiz; bilim adamlarımız yine belli bir program içerisinde bu evrensel teknolojiyi sizin bilimle ilgili tüm kurum ve kuruluşlarınıza anlatacak eğitim verecektir. Ancak tüm bunlara başlamadan önce bu gezegen üzerinde bulunan her türlü silahı yok edeceğiz. Sizlerin öğrenmesi gereken çok şey var; Yaşamın Kıymeti hakkında bilginiz yok. Tüm bu yok ettiğiniz kıymetli yaşamlar ve onların yaşayamadıkları kaderleri; bu gezegeni fiziksel olarak da yok oluşa götürmektedir; buna izin vermeyeceğiz. Şimdi buraya kadar anlattıklarımız en az 3 saat boyunca tüm yayın yapan mekanizmalarınızdan tekrar edilecektir. Böylece her bir bireye ulaştığından emin olacağız, sevgilerimizle”.

Burada kesilen mesaj yaklaşık 3 saniye aradan sonra tekrar “tüm dünya halklarına sesleniyoruz” diye başlıyor. Pentagon’dan; Buckingham Sarayından; Kremlin’den; Çin’den yapılan açıklamalar oldukça karışık; ancak hava kuvvetlerini alarma geçiren Rusya’nin savaş uçaklarını havalandıramadığı tüm kumanda merkezleri ve kokpit donanımının çıldırdığını, hiç bir cihazın düzgün çalışmadığı haberleri gelmektedir. Aynı şekilde tüm denizlerde seyreden hertürlü savaş gemisinin; özellikle nükleer başlık taşıyanların hiç bir şekilde çalışmadığını; tüm motorlarının durduğu gelen haberler arasında.

İşte şimdi tüm Dünya; Galaktik Federasyon ve Liderler arasında yapılacak görüşmelerden ne çıkacağını beklemekte. Dünya yönetimin üst kademesi işgale uğradıkları; esir düşecekleri inancına sahipler.

Bizler ise tüm kalbimizle aklımıza hayalimize sığmayacak yepyeni ufukların önümüzde açılacağını hissedebiliyor; heyecandan yerimizde duramıyoruz.
_______________________________________

G-20 de işte bunun olmasını isterdim; gerisi aynı hikaye:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s