ey sevgili sevgili

Bazen yapılacak en güzel şey biraz rock müziği dinlemek ve gerçekten neyi isteyip istemediğinizi güzelce düşünmekten geçiyor ve güzelce derken kesinlikle eğlence giriyor işin içine bu müziğin eşliğinde.

Yani hemencecik bir “senin duyguların yüzünden beni sorumlu tutma” durumuna giriyor insan. Olmayı dilediğiniz kadar değil olmayı becerebildiğiniz kadar var olabildiğinizi anlayacak bir insana ihtiyaç vardır aslında. O insanı da çok iyi tanıdığımızı zanederiz çoğumuz; sevdiceğimizdir ya işte; ama öyle bir an gelir ki siz nasıl da herşey mükemmel diye düşünürken sevdiğiniz kız yada erkek yada köpek birden bire sizi ısırıverir. Şaşırtıcı bir durumdur bu çoğu kez amatör sevgililer için. Ee tabi bizler büyürken sadece eğitim bakanlığının verdiği eğitimden geçmiyoruz; aynı zamanda sevmenin ne demek olduğunu keşfediyoruz ömür boyunca sürecek olan. Sevgilinin canın yarısı hatta bazen çok daha fazlası olduğu konusunda hiçbir şüphem yok.love

Aşkın varlığı, ister hep aynı sevgili yada faklılarıyla, ancak girebileceği binbir çehresiyle karşınıza çıkarak kendisini gösterdiyse, işte o zaman var demektir ve tabi ki yıllarca emek gerektirir. Çuvallmanın kaçınılmaz olması gerçeği aynı durumdan güzel ve derin duygular çıkabileceği ihtimalini yok etmez. Hatta gerçek ve derin duygular yaşandığında çuvallama’dan genellikle güzel şeyler çıkar. Berbat bir durumdan iyi bir şey çıkma ihtimali matematiksel olarak yok belki ama aşkın dilinde var. Dönüp dolaşıp ya kahkahalara yada gözyaşlarına boğacağız birbirimizi.

O bir bakış değil miydi gün içerisinde herhangi bir zaman diliminde kaçırdığın; ya da belki yakalayıvermiştin koca bir gülümsemeyle.

Sevmekten korkulmaz; kendisi cesaretin baş yaratıcısıdır. Bu yanlızlıklar dünyasında sevebiliyorsanız durmayın sakın; ısrarla inatla ve sadakatla sevin; severek artarız tüm duygularımızda eninde sonunda ve eksilen hiçbirşey olmadığını görürüz toplamdaloov

lüksüdür hayatımızın sevgilimiz

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s