Haremlik bayanlar ve baylar

Böylesine büyük bir hızla düşerken bu karanlık kuyunun dibine bağırmamak mümkün değil doğrusu. Üstelik tüm konuşulanları da duyuyorsunuz düşerken, uzak mırıltılar gibi geliyor bunlar kulağa. Ve tüm bu mırıltı, fısıltıların arasında “harem okuldur” diye bir laf duyuyorsunuz. Ya da silik bir görüntüde birinin bir kürsüden canını karşısında oturan zata bağışlamak istediğini duyuyor, görüyorsunuz ve bu zat da ağlıyor.
harem01“Harem okuldur”; hani bu konuşmanın tamamını adam akıllı dinleyip işin içinden azcık İYİ bir şey çıkabilir mi diye bakılsa; hiçbir şey bulunamaz. Bir ülkenin first ladysi; tüm ülkenin kadınlarına düpedüz hakaret etmiştir . Eminim kendilerini savunan maço erkek toplumu bu okulların yaygınlaşmasını ve kendilerine de bir çeşit üyelik verilmesini canı gönülden isterlerdi. Nasıl bu kadar alçalınabileceğine dair insanlık tarihine geçecek örneklerdir bunlar. Haremde ne öğrenirsiniz; padişahın hangi pozisyonları sevdiğini mi; nasıl orgazm taklidi yapılır; oral seksin hint ve çin geleneklerindeki uygulamaları mı öğretilir; ne öğretilir bu okulda Ya peki sen hangi yaratıcıya inanıyorsun ki ondan canını alıp bir başkasına vermesini istiyorsun; bunu sana ancak şeytan verebilir; ama sen ve siz hepten onunla bir anlaşma imzalamışsınız zaten.
slaveryKöleliğe açık davettir tüm söyledikleriniz ve yaptıklarınız ve ne yazık ki sizlere seve seve kul, köle olabilecek moron dolu ortalık. Bu halkı tebaanız olarak görebilecek kadar kendinizden geçtiğinizden; pek çok başkalarına da “bi dur bakalım sen” deme hakkını vermiş oluyorsunuz. Böyle çılgın bir hezeyanın içerisindeyken sizleri daha hangi trajikomik hallerde görebileceğimizi hayal bile edemiyorum. Acaba tüm bu hanımlar gerçekten de haremlerini kurdurup padişahlarıyla gurup seks yapabilecekler mi? Canlı olarak yayınlanır mı ki?…..

Neyse topyekün düşmeye devam. Bu kuyulardan da çıkarız elbet; dağları delip geçtiğimiz gibi. Gün gelecek siz ey haremlik bayanlar ve baylar; hareminizin demir parmaklıklı bir hapishaneye dönüştüğünü farkedeceksiniz ve hayatınızın geri kalanını sapık fantezilerinizle bu haremde geçireceksiniz

retninyeri

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s