Yeni Türkiye

3000 sene önce benim ülkemde aç insan yoktur diye övünen bir kral da , egemenlik milletindir diyen bir lider de aşağı yukarı aynı kafadadır, kendisinden başkasını düşünebilme yeteneğini geliştirebilmiştir bir kere.

dariush

Benim ülkemde aç yoktur diyen Kral Darius

Allahıın dediği olur diyen bir lider yada kral ise kendinden başkasını düşünmez genellikle çünkü taptığı allah da oldukça bencildir.

Yeni Türkiye saçmalığının ciddileşme halini yaşıyoruz hepberaber. Zaten gencecik bir cumhuriyete sahipken (100 sene dünya devletler tarihinde oldukça kısa bir süredir) ve onun için daha yapılması gereken onca şey varken; pişmiş aşa su katmanın anlamı da ne şimdi. Dünya halklarını çeşitli masallarla sürekli kontrol altında tutmaya çalışan iblisler şimdi de Türkiye için hazırladikları ve 25 yıldır parça parça icra edilen sahnelerini hep beraber izlediğimiz bomba BOP’nin sonuna bizleri hazırlamaktalar. Bu günlerde çocuklarımızın beyni 15 temmuz demokrasi zartı zurtu saçmalıklarıyla dolduruluyor. Tüm tarihimiz değiştirilip baştan yazılıyor. Edep yahu
jewish-demon

Bu iblis mastadonlar tarih boyunca geliştirdikleri şeytanlıklarını her yüzyılda çok daha güçlenmiş bir şekilde bizlere yutturmaktalar. Bu iblislerden biri David Rockefeller bir söyleşide Atatürk’ün kendilerinden olmadığını, onun gelişiyle tüm planlarının altüst olduğunu ancak Menderes olayıyla tekrar ülkeyi karıştırmaya başladıklarını açıkça söylemiş bulunmaktadır.
Bu nedenle bu ülkenin ve cumhuriyetinin kuruluşuyla, dünyada hiçbir ülkenin tanımadığı Osmanlının uyduruk hilafetinin kaldırılmasıyla, tüm halk devrimlerinin yapılmasıyla ve Lozan’ın başarısıyla dalga geçenler; iblisler tarafından kanlarına zehir karıştırılmış zavallı satılmış parazitlerdir.

Kendi varlığına ihanet etmenin anlamı ne olabilir ki? Bu nasıl bir acizliktir böyle. 8 ay boyunca ne uğraşlarla kazanılan Lozan’ı bir kayıp gibi göstermeye çalışan zihniyet bence hastadır; üstelik psikolojik tedaviyle felan geçecek gibi değildir. Bu yalanı dolanı öyle yerlere götürüyorlarki artık insan dinlerken varlığından utanıyor; yok Haim Nahum’da Lozan’a götürülmüş de; camilerin satılması sağlanmış da; camilere işenmiş sıçılmış da aklınıza gelemeyecek saçmalıklar…

Şeriatı bu ülkeden uzak tutmaya çalışmış her insan kutsaldır bir kere; ve şimdi öylesine bağıra bağıra üstümüze gelmekteki bu karanlık. Öylesine kolay kanıyorki herşeyle Anadolu insanı; hele bir kere anlı secdeye deyiyor dedinizmi tamam; akşam rakı, şarap gurup seks yapsa umurlarında değil.

Büyük şeytanlar, tüm bu dünyayı parmak uçlarında oynatan asırlardır-zengin aileler, bunlar gerçekten de satanistler; yo yok şaka yapmıyorum; tüm o zenginlikleriyle elde ettikleri gerçek bilgiler doğrultusunda; insanın, insanoğulunun düşmüş melek olduğunu biliyorlar; insanlık olarak büyük bir savaştan yenik çıktığımızı ve şu andaki hayatımızın yenilgimizden sonra kaybeden taraf olarak imzaladığımız anlaşmaya göre bir çeşit ağırlaştırılmış müebbet ceza olduğunu ve gezegenimizin de hapishanemiz olduğuna inanıyorlar. O nedenle bu geri zekalılar dünyayı mahvedip sadece kendi seçilmişleriyle aya ya da uzay boşluğuna yerleşmek istiyorlar. Tüm dünyaya sattıkları tohum toprağı birkaç senede felç ediyor; zehirliyor. (bunu anlatmak için çırpınıp duran chpli bi belediye başkanı var; ama sesini duyuramıyorki)

Bu şeytanlara göre zeka, yapabilecekleri kötülüğün büyüklüğüyle ölçülüyor. İkiz kuleleri ve pentagon bombalanmasını tezgahlayan bu şeytanlar tüm ABD halkını birkaç saate islamofobik yapmış; ABDli annenin çocuğunun askerde ölmesi mesele olmaktan çıkmıştır. İşte bu kitlesel manipulasyonlar ne kadar büyük olursa bu zebanilerin aşağılık orgazmı da o kadar büyük oluyor.
armageddonTürk halkı son 10 yılda en küçük parçalarına kadar ayrıştırılmış durumdadır; batıya olan güven de ortadan kalktığına göre bu serseri mayın artık her an patlayabilir durumdadır.

Yıllarca din elden gidiyor diye bağıranlar artık namus ve onurun elden gitme noktasında dinin bir önemi olmadığını anlayabilseler; anlı secdeye deyen deccalların da olabileceğini artık anlasalar belki bir kurtuluş ümidi olabilir…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s