HAYIRlı zamanlar

Hayırlı günler, hayırlı zamanlardayız şimdi.

Ooh kredi notu da negatife döndü, eminim RTE çok mutludur; nefret ettiği bu ülkeyi bir adım daha çukura yaklaştırdı ya. Yabancı sermayenin ister doğudan, ister batıdan artık gelmeyeceğini bilmek nasıl da şeytani bir gülücük kondurmuştur o suratlara.hayir

FETÖ ya gelince, o sizsiniz zaten bilmiyormuyuz sanki, iki delinin it dalaşından memleketin geldiği hale bak; “ay ama bilemedik” kadar aşağılık bir açıklama. HAYIR buraya kadar artık.

“Kandırıldık”lara hayır, “özür dileriz”lere hayır, bu işler devlet yönetimi, bu işlerde özür olmaz, ayy yanıldık olmaz. Hadi harakiri yapmadın amma çoktan istifa edip gitmeniz gerekiyordu. Olmuyor işte sizlerle OLMUYOR, atalarımız söylemiş zorla güzellik olmaz diye. Bu kadar da olmazki “yol yaptık, köprü, havalanı yaptık” diye hava atılmaz ki. Her devlet vatandaşının parasıyla zaten bunları yapmak zorundadır, bazı ülkelerde bunun reklamını yapmak da yasak zaten.

O yüzden benim paramla bana hava atma. Şu döviz kurunun haline bak, sıfırları attık gene hava attık. Noldu paraların sıfırları varken daha değerliydi ama.

Savaş halindeyiz be dostlar, ülke toptan OHAL’de; bunları, tüm bu yaşananları aklım selim almaz.

Bu milletin bir kısmı sizi sevse de bu ucube yasanıza evet demeyecek, he zaten farkındasınız değil mi o yüzden böyle 40 vilayeti gezmeler felan. Nazi baskısı uygulamaya başladınız bile “Hayırlı” bir gelecek dileyenlere, bir delinin elinde oyuncak olmak istemeyen akademisyenler, doktorlar, avukatlar, öğretmenler, hepsi, hepimiz “hayırlı” bir gelecek için HAYIR diyeceğiz. Seni sevenler de hayır diyecek zaten onlar bile başlarında bi Hitler istemez. Hergün canımızdan can eksiltiyorsunuz, bırakın eveti, hayırı daha çok vereceğiniz hesaplar var. O kadar çok oynadınız ki ateşle, tutuşuvereceksiniz yakında farkında olmadan.

Eyy kendinden geçmiş akp ve başındaki: bu anayasa geçmeyecek ama sizin yılan planlarınızın sonu da gelmeyecek değil mi? Durmadan bölüp parçaladığınız bu milleti savaştırmadan, kırdırmadan birbirine rahat etmeyeceksiniz.

Ama sıkı durun önümüzde çok hareketli bir gelecek var ve en çok da o suratlarınızı görmek istiyorum, tokadı yedikten sonraki. Sırf o haz yeter hayır demeye.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s